Porsche Macan Fiyat Listesi 2023 Aralık (Aylık Güncellenir)
Porsche Macan Fiyat Listesi
0

Porsche Macan 2023 yılı Aralık ayında ne kadar oldu? sıfır km Porsche Macan modelleri kaç lira oldu? Porsche Macan modelleri ne kadar? Porsche Macan modelleri fiyat listeleri belli oldu mu? Porsche Macan kaç TL 2023? Porsche Macan fiyatları ne kadar? Porsche Macan fiyat listesi 2023, Merak mı ediyorsunuz? en sık sorulan bu soruların cevaplarını sayfamızda bulabilirsiniz. Porsche Macan modellerine ait kampanyalı fiyat listelerini, son üç aylık fiyat değişimlerini, modellere ait teknik bilgileri aşağıdan bulabilirsiniz.

Porsche Macan tüm paketlerine ait kampanyalı güncel 2023 Aralık ayındaki fiyat listelerini aşağıda bulabilirsiniz. Tüm Porsche modellerini incelemek isterseniz. Porsche fiyat listesi sayfamızdan Aralık ayı güncel listelere ulaşabilirsiniz.

2023 Sıfır Porsche Macan SUV Fiyat Listesi (Aralık)

Porsche Macan SUV, Segment Arazi aracıdır. Motor Tipi Benzinli / 4 silindir, Yakıt Tüketimi 10.8 lt / 7.6 lt, Şanzıman A / 7 Vites / 4×4, Hızlanma 0-100 km/saat 6.4 sn, Azami Sürat 232 km/saat, Maksimum Güç 265 hp (195 kw) / 5.000 rpm’dir.

Porsche, güncel fiyat listesi Aralık ayı olarak aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Porsche Macan SUV kaç lira? Porsche Macan SUV fiyatları ne kadar? sıfır Porsche Macan SUV modelleri kaç lira oldu?

PORSCHE MACAN SUV FİYAT LİSTESİAralık
Ayı Fiyatı
2023 Porsche Macan 2.0 Otomatik:7.500.000 TL
2023 Porsche Turbo S 2.9 Otomatik:8.250.000 TL
PORSCHE MACAN SUV FİYAT LİSTESİ 2023
Bu gönderiye oy verin!

Mete Güler, otomotiv sektöründe web tasarım ve yazılım alanında uzmanlaşmış bir mühendis ve girişimcidir. Üniversite eğitimini otomotiv mühendisliği ve web tasarım üzerine alarak sektöre olan ilgisini birleştirdi. Otomotiv endüstrisindeki tecrübelerini web siteleri ve yazılım geliştirmeyle birleştiren Güler, sektördeki markalar için estetik ve fonksiyonelliği bir araya getiren web tasarım projeleri oluşturdu. Genç yaşlardan itibaren bu alandaki becerilerini geliştirerek, otomotiv sektörünün dijital dönüşümüne önemli katkılar sağladı. Hem yazılım hem de otomotiv dünyasında kendini kanıtlamış olan Mete Güler, sektördeki markalarla iş birlikleri yaparak başarılı projelere imza atmıştır.

Yazarın Profili
Paylaş
0 0 oylar
Oy ver
Abone
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle