Fiat Panda Fiyat Listesi 2023 Ekim (Aylık Güncellenir)
Fiat Panda Fiyat Listesi
0
Forum

Fiat Panda 2023 yılı Ekim ayında ne kadar oldu? sıfır km Fiat Panda modelleri kaç lira oldu? Fiat Panda modelleri ne kadar? Fiat Panda modelleri fiyat listeleri belli oldu mu? Fiat Panda sıfır ne kadar? Fiat Panda Cross kaç para? Fiat Panda 4×4 fiyatı ne kadar? Fiat Panda Sıfır fiyatları, Merak mı ediyorsunuz? en sık sorulan bu soruların cevaplarını sayfamızda bulabilirsiniz. Fiat Panda modellerine ait kampanyalı fiyat listelerini, son üç aylık fiyat değişimlerini, modellere ait teknik bilgileri aşağıdan bulabilirsiniz.

Fiat engelli araç fiyatları 2023 Ekim ayı ÖTV indirimli araç liste fiyatlarını buradan inceleyebilirsiniz.

Fiat Panda tüm paketlerine ait kampanyalı güncel 2023 Ekim ayındaki fiyat listelerini aşağıda bulabilirsiniz. Fiat Egea fiyat listesi ve Fiat Egea Cross fiyat listesi içinde buradan göz atabilirsiniz. Tüm Fiat modellerini incelemek isterseniz. Fiat fiyat listesi sayfamızdan Ekim ayı güncel listelere ulaşabilirsini.z

2023 Sıfır Fiat Panda Fiyat Listesi (Ekim)

Fiat Panda, Fiat tarafından üretilen küçük bir şehir otomobili modelidir. İşte genel teknik özellikler:

  1. Motor Seçenekleri: Fiat Panda, genellikle benzinli ve dizel motor seçenekleri sunar. Motorlar genellikle küçük hacimlere ve yakıt ekonomisine odaklanır. Ayrıca, daha yeni modellerde hibrit seçenekler de mevcut olabilir.
  2. Güç ve Tork: Benzinli motorlar genellikle ortalama bir güç çıkışına sahiptir ve gücü genellikle şehir içi sürüşe uygun şekilde optimize edilmiştir. Dizel motorlar daha yüksek tork sunabilir.
  3. Şanzıman: Genellikle manuel ve otomatik şanzıman seçenekleri bulunur.
  4. Yakıt Tüketimi ve CO2 Emisyonları: Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonları motor tipine, şanzıman tipine ve sürüş koşullarına bağlı olarak değişir. Fiat Panda, genellikle şehir içi kullanım için optimize edilmiş yakıt ekonomisi sunar.
  5. İç Mekân ve Tasarım: Fiat Panda, genellikle kompakt ve şehir içi sürüşe uygun bir tasarıma sahiptir. Pratik iç mekânı ve kullanışlı düzeni sayesinde şehir içi yaşam tarzına uygun bir araçtır.
  6. Güvenlik: Standart güvenlik özellikleri arasında ABS fren sistemi, çekiş kontrolü, hava yastıkları gibi özellikler bulunur.

Fiat Panda, ekonomik, şehir içi sürüşe uygun ve pratik bir araç olarak bilinir. Fiyat Panda’ nın güncel Ekim fiyat listesini aşağıda bulabilirsiniz.

Fiat Panda Kaç Lira? Fiat Panda Fiyatları Ne Kadar? Sıfır Fiat Panda Fiyatları?

İşte, Fiat Panda 2023 fiyatları;

ModelOcak Fiyat
(2022MY)
Ağustos Fiyat
(2023MY)
Eylül Fiyat
(2023MY)
Fiat Panda City 1.0 70 HP Hybrid-792.900792.900
Fiat Panda Cross 4x2 1.0 70 HP Hybrid-849.900849.900
Fiat Panda Cross 4x4 0.9 85 HP Benzin Manuel554.900--
Fiat Panda Cross Plus 4x4 0.9 85 HP Benzin Manuel603.900--
VersiyonOpsiyonFiyat
TümüMetalik Boya17.500
Bu gönderiye oy verin!

Paylaş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir