Opel Insignia Fiyat Listesi 2023 Aralık (Üretimi Durduruldu)
Opel Insignia Fiyat Listesi
0

Opel Insignia 2023 yılı Aralık ayında ne kadar oldu? sıfır km Opel İnsignia modelleri kaç lira oldu? Opel İnsignia modelleri ne kadar? Opel İnsignia modelleri fiyat listeleri belli oldu mu? Opel Insignia kaç lira? Opel Insignia 2023 fiyat listesi, Merak mı ediyorsunuz? en sık sorulan bu soruların cevaplarını sayfamızda bulabilirsiniz. Opel Insignia modellerine ait kampanyalı fiyat listelerini, son üç aylık fiyat değişimlerini, modellere ait teknik bilgileri aşağıdan bulabilirsiniz.

Opel Insignia tüm paketlerine ait kampanyalı güncel 2023 Aralık ayındaki fiyat listelerini aşağıda bulabilirsiniz. Tüm Opel modellerini incelemek isterseniz. Opel fiyat listesi sayfamızdan Aralık ayı güncel listelere ulaşabilirsiniz.

Opel engeli araç fiyatları incelemek için buradan bakabilirsiniz.

2023 Sıfır Opel Insignia Fiyat Listesi (Aralık)

Yeni Opel İnsignia 122 hp güç ve 285 Nm tork üreten 1.5 turbo dizel ve 230 hp güç ve 350 Nm tork üreten 2.0 turbo benzinli motor seçeneği ile satışa çıkarılmıştır. Opel İnsignia 1.5 turbo dizel de 8 ileri otomatik, Opel İnsignia 2.0 turbo benzinli de ise 9 ileri otomatik şanzıman tercih edilmiştir.

  • Dizel Opel İnsignia şehir içi 5.3L, şehri dışı 3.8L, ortalama 4.3L,
  • benzinli Opel İnsignia şehir içi 9.1L, şehri dışı 5.8L, ortalama 7.0L yakıt tüketimi sağlamaktadır.

Opel İnsignia 1.5 turbo dizelin maksimum hızı 200 km/s, 0-100 km hızlanması 12.2 saniye, Opel İnsignia 2.0 turbo benzinlinin maksimum hızı 237 km/s, 0-100 km hızlanması 7.4 saniyedir.

Bagaj hacmi 490L (arka koltuklar yatırıldığında 1450L) olan Opel İnsignia’nın güncel fiyat listesini aşağıda bulabilirsiniz.

Opel İnsignia Kaç Lira? Opel İnsignia Fiyatı Ne Kadar? Sıfır Opel İnsignia Fiyatları?

Opel İnsignia üretimden kaldırıldı.

ModelTemmuz Fiyat
(2023MY)
Opel İnsignia 1.5 Dizel AT-8 122 HP Exclusive Otomatik-
OpsiyonDonanımFiyat
Metalik RenkTüm Donanımlar-
Bu gönderiye oy verin!

Hande Kuşçu, otomotiv sektöründe yazılım ve web siteleri alanında uzmanlaşmış deneyimli bir mühendis ve girişimcidir. Üniversite eğitimini otomotiv mühendisliği üzerine alarak sektöre olan ilgisini pekiştirdi. Otomotiv tutkusunu yazılım ve web geliştirmeyle birleştiren Kuşçu, sektördeki büyük markalar için özelleştirilmiş web siteleri ve yazılım çözümleri üretti. Genç yaşlardan itibaren bu alandaki becerilerini geliştirerek, otomotiv sektörünün dijitalleşmesine önemli katkılarda bulundu. Hem yazılım hem de otomotiv dünyasında kendini kanıtlamış olan Hande Kuşçu, sektördeki lider firmalarla iş birlikleri yaparak başarılı projelere imza atmıştır.

Yazarın Profili
Paylaş
0 0 oylar
Oy ver
Abone
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle