1. Anasayfa
  2. Nissan
Trendlerdeki Yazı

Nissan Micra Fiyat Listesi 2024 Mayıs (Üretimi Durduruldu)

Nissan Micra fiyatları ne kadar oldu?

Nissan Micra Fiyat Listesi 2024 Mayıs (Üretimi Durduruldu)
Nissan Micra Fiyat Listesi
0

Nissan Micra 2024 yılı Mayıs ayında ne kadar oldu? sıfır km Nissan Micra modelleri kaç lira oldu? Nissan Micra modelleri ne kadar? Nissan Micra modelleri fiyat listeleri belli oldu mu? Nissan Micra fiyatı ne kadar? Nissan Micra sıfır fiyatı ne kadar? Nissan Micra 2024 fiyat listesi, Merak mı ediyorsunuz? en sık sorulan bu soruların cevaplarını sayfamızda bulabilirsiniz. Nissan Micra modellerine ait kampanyalı fiyat listelerini, son üç aylık fiyat değişimlerini, modellere ait teknik bilgileri aşağıdan bulabilirsiniz.

Nissan Micra tüm paketlerine ait kampanyalı güncel 2024 Mayıs ayındaki fiyat listelerini aşağıda bulabilirsiniz. Tüm Nissan modellerini incelemek isterseniz. Nissan fiyat listesi sayfamızdan Mayıs ayı güncel listelere ulaşabilirsiniz.

Nissan engeli araç fiyatları incelemek için buradan bakabilirsiniz.

2024 Sıfır Nissan Micra Fiyat Listesi (Mayıs)

Nissan Micra 100 PS güç ve 160 Nm tork (CVT şanzımanlı: 144 Nm) üreten 3 silindirli 1.0 IG-T 100 motor seçeneği ile satışa çıkarılmıştı. Nissan Micra 5 ileri manuel yada CVT şanzıman tercih edilmektedir.

Nissan Micra’nın maksimum hızı 184 km/s (CVT şanzıman: 177 km/s), 0-100 km hızlanması ise 10.9 saniye (CVT şanzımanlı: 13 saniye)dir.

Manuel şanzımanlı Nissan Micra şehir içi 5.6 L, şehir dışı 3.9-4.0 L, ortalama 4.5-4.6 L, CVT şanzımanlı Nissan Micra şehir içi 5.6 L, şehir dışı 4.2-4.5 L, ortalama 4.6-4.7 L yakıt tüketimi sağlamaktadır.

Bagaj hacmi 300 L olan Nissan Micra, Visia, Tekna, Platinum ve Platinum Premium donanım paketleriyle satılmaktadır. Üst donanım seviyelerinde Nissan İntelligent Mobility özelliklerine de sahip olabilirsiniz.

Nissan Micra Kaç Lira? Sıfır Nissan Micra Fiyatları Ne Kadar? 

Nissan Micra üretimden kaldırıldı. Yerine elektrikli modellerin gelmesi bekleniyor.

ModelFiyat
1.0 IG-T 92PS X-Tronic CVT Tekna-
Bu gönderiye oy verin!

Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir