1. Anasayfa
  2. Ssangyong
Trendlerdeki Yazı

SsangYong XLV Fiyat Listesi 2024 Nisan (Aylık Güncellenir)

Ssangyong XLV fiyatları ne kadar oldu?

SsangYong XLV Fiyat Listesi 2024 Nisan (Aylık Güncellenir)
SsangYong XLV Fiyat Listesi
0

Ssangyong XLV 2024 yılı Nisan ayında ne kadar oldu? sıfır km Ssangyong XLV modelleri kaç lira oldu? Ssangyong XLV modelleri ne kadar? Ssangyong XLV modelleri fiyat listeleri belli oldu mu? SsangYong fiyatları ne kadar? SsangYong XLV 2024 fiyat listesi, Merak mı ediyorsunuz? en sık sorulan bu soruların cevaplarını sayfamızda bulabilirsiniz. Ssangyong XLV modellerine ait kampanyalı fiyat listelerini, son üç aylık fiyat değişimlerini, modellere ait teknik bilgileri aşağıdan bulabilirsiniz.

Ssangyong XLV tüm paketlerine ait kampanyalı güncel 2024 Nisan ayındaki fiyat listelerini aşağıda bulabilirsiniz. Tüm SsangYong modellerini incelemek isterseniz. Ssangyong fiyat listesi sayfamızdan Nisan ayı güncel listelere ulaşabilirsiniz.

2024 Sıfır SsangYong XLV Fiyat Listesi (Nisan)

Ssangyong XLV, 163 bg güç ve 280 Nm tork üreten 1,5L GDI turbo benzinli motor seçeneği ile satışa çıkarılmıştır. 2WD önden çekiş sistemine sahip olup AISIN 6 ileri otomatik vites tercih edilmiştir.

Ssangyong XLV’nin maksimum hızı 175 km/s’tir. Ortalama 7,7 L yakıt tüketimi sağlamaktadır. Bagaj hacmi 720 L olan Ssangyong XLV’nin güncel Nisan fiyat listesini aşağıda bulabilirsiniz.

Ssangyong XLV Kaç Lira ? Ssangyong XLV Fiyatları Ne kadar ? Sıfır Ssangyong XLV Fiyatları

İşte, Ssangyong XLV 2024 fiyatları;

Model2024 Mart Fiyat
(2024MY)
Ssangyong XLV Deluxe 1.5 Otomatik / Benzinli-
Bu gönderiye oy verin!

Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir