1. Anasayfa
  2. Otomobil Haberleri
Trendlerdeki Yazı

Dacia Spring Türkiye’de satışa sunuldu! İşte Spring fiyatları

Dacia Spring Türkiye'de satışa sunuldu.

Dacia Spring Türkiye’de satışa sunuldu! İşte Spring fiyatları
Dacia Spring Fiyatları, Özellikleri, Yorumları ve İncelemesi
0
Forum

Dacia Spring, Türkiye’nin en “ulaşılabilir” elektrikli modeli Yeni Dacia Spring, Türkiye’de satışa sunuldu. Spring, Türkiye’nin en ucuz otomobili oldu. Dacia Spring fiyat listesi ve detayları için burayı inceleyebilirsiniz.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, yeni Dacia Spring, dünya lansmanıyla beraber kısa sürede en popüler elektrikli modellerden biri haline gelirken, ulaşılabilir yüzde 100 elektrikli otomobil deneyimini Türkiye’ye taşıyor.

Yeni Dacia Spring, elektrikli ulaşımı kolaylaştırıyor ve erişilebilir hale getiriyor. Dünya lansmanından bu yana 110 bin adedin üzerinde sipariş alan Yeni Dacia Spring, 2022 yılında Avrupa’da bireysel kullanıcılar için en çok satan üçüncü elektrikli otomobil olarak başarısını taçlandırdı.

Dacia Spring Fiyatları, Özellikleri, Yorumları ve İncelemesi

Yeni Dacia Spring Extreme, tamamen yeni arduvaz mavi renk seçeneğine ek olarak su mavisi, elmas gri, buz beyazı, magma kırmızı ve yosun yeşili renkleriyle satışa sunuluyor.

Dacia Spring fiyat listesi:

İşte Dacia Spring 2023 fiyat listesi:

ModelTemmuz Fiyat
(2023MY)
Ağustos Fiyat
(2023MY)
Eylül Fiyat
(2023MY)
Dacia Spring Extreme Electric 65 bg 875.000969.000969.000
Bu gönderiye oy verin!

Ben, Emine ÇAKMAK 26 Yaşında İstanbul'da yaşamaktayım. Uzun yıllardır Web siteleri ile ilgilenmekteyim. Blog yazarlığı ve Makale oluşturmayı seviyorum. Daha önceleri de farklı sitelerde yöneticilik yaptım ve şuanda fiyatlistesi.gen.tr yöneticiliği yapmaktayım. İçeriklerime yorum yaparak ve sosyal medya hesaplarında paylaşarak bana destek olur musunuz?

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir